Знижка

Різдвяний мед – особливий мед для особливих свят

(1 відгук)

120.00 Грн. 100.00 Грн.

Акацієвий мед настояний з корицею, гвоздикою, анісом та чиною запашною – це справжній запах Різдва. Прянощі надають йому тонкого аромату, що нагадує дитинство та зігріває в зимові дні.

 

Вміст подарункової банки – 250 грамів меду.

А в нашій упаковці ви знайдете стікер-магніт з назвою-побажанням:   “Різдвяний мед – особливий мед для особливих свят” 

 

Також тепер ви можете обрати для вашої подарункової упаковки інший магніт, що більше підходить до вашої нагоди, або адресата, просто вкажіть назву магніту в коментарі до замовлення:

“Люблю тебе, Мамусю – Солоденьке для рідненької”

“From Kiev with Love”

“Мед для солодкого життя”

“Один мед на двох – незвичайний мед для злагоди і миру”

Артикул: 10 Категорія:

Новорічні та різдвяні свята завжди асоціюються з казкою, вони створюють особливу атмосферу і перечуття чогось незвичайного, всі ми віримо в чудеса, загадуємо бажання та навіть будучу дорослими чекаємо на подарунки.

Але різдвяний час не тільки про отримання подарунків, але більше про дарування. Висловлювати турботу, та дарувати тепло в ці дні так легко і приємно.

Різдвяний мед – це ідеальний подарунок будь-кому: бабусі, батькам, колегам чи друзям. Він може служити простим “дякую”, або презентом, якому будуть раді в кожному домі. Дарувати – так просто!

 

1 відгук для Різдвяний мед – особливий мед для особливих свят

  1. Avatar

    antona

    Замовив перед новим роком, дуже швидко доставили, дякую, врятували мене, бо яе завжди подумав про подарунки в останню мить.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *