Правила та умови користування веб-сайтом

1. Загальні відомості та пояснення

Власником цього веб-сайту за назвою Honey Made In Garden є СПД Новаєнков.
У контексті цих Положень та умов: Займенники «Ви»/«Ваш»/«Вам» вказують на осіб, які мають доступ до веб-сайту (у тому числі осіб, які користуються веб-сайтом від імені інших осіб), а поняття «веб-сайт» включає також мобільний веб-сайт.

2. Користування веб-сайтом

Якщо Ви користуєтесь цим веб-сайтом, це означає, що Ви погодились виконувати ці Умови та положення та діяти відповідно до них в обмін на доступ до цього веб-сайту, що надається згідно детального опису нижче. Якщо Ви не згодні з цими Умовами та положеннями, Вам не дозволяється користуватися цим веб-сайтом, і Ви погоджуєтесь не користуватися цим веб-сайтом і доступом до нього.

3. Дозволене використання

Цей веб-сайт створено виключно для того, щоб Ви могли читати інформацію (копіювання дозволене тільки з прямим посиланням на веб-сайт, переглядати наявні товари та послуги компанії, купувати відповідні товари, зв’язуватися з власником веб-сайту, у цього веб-сайту немає жодних інших цілей. Ви можете використовувати цей веб-сайт лише у відповідності з цими Положення та умовами, а також лише у своїх особистих, некомерційних цілях.
Зокрема, Вам забороняється:
намагатися одержувати або одержати несанкціонований доступ до облікових записів інших користувачів;
копіювати контент веб-сайту без посилання на веб-сайт.

4. Права на власну інформацію

Вся інформація, дані та матеріали на цьому веб-сайті (включаючи, окрім іншого, будь-які логотипи, зовнішній вигляд, структуру, схему кольорів та компонування цього веб-сайту, програмний код, основні дані та базу даних) є об’єктом прав на товарні знаки, авторського права, прав на бази даних та/або інших зареєстрованих і незареєстрованих прав на інтелектуальну власність. Будь-яке використання або відтворення інформації, даних або матеріалів, розміщених на цьому веб-сайті, дозволяється лише з метою особистого, некомерційного використання і заборонено та вважатиметься порушенням цих Положень та умов, а також може порушити права на інтелектуальну власність.

5. Обмеження відповідальності

СПД Новаєнков не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні, штрафні або побічні збитки або шкоду будь-якого типу, що можуть виникнути внаслідок використання цього веб-сайту чи будь-якої інформації, що міститься на ньому.

6. Регулююче законодавство та юрисдикція

Ці умови та положення, використання Вами цього веб-сайту та будь-які суперечки або позови, які виникають внаслідок або у зв’язку з такими питаннями, регулюються та тлумачаться у відповідності до законодавства України, і Ви погоджуєтеся підкорятися виключно юрисдикції судів України. Власник залишає за собою право подати позов проти будь-якої сторони, яка порушила ці Положення та умови («сторона-порушник»), в суд тієї місцевості, де відбулось порушення, або в суд країни постійного перебування сторони-порушника на власний розсуд.

7. Загальні положення

Власник залишає за собою право змінювати будь-яку інформацію або матеріали, які розміщені на цьому веб-сайті, у будь-який час без попереднього повідомлення. СПД Новаєнков може також внести зміни у ці Положення та умови у будь-який час без попереднього повідомлення, і такі зміни набуватимуть чинності одразу після публікації змінених Положень та умов на веб-сайті, і вважатимуться прийнятими Вами, якщо Ви продовжуватиме користуватися цим веб-сайтом. Останнє оновлення: 7 червня, 2016 р.